Künye
Haluk Keskin
Yazılım Geliştirici
Birçok startup ve kurumsal şirketlerde full stack geliştirici rolünde farklı projelerde yer aldı. Şimdi ise Bionluk’ta technical lead.
Nice Uysal
Tasarımcı
Yıldız Teknik Üniversitesi'nde Görsel İletişim Tasarımı okuduktan sonra çeşitli ajanslara tasarımın farklı alanlarında projeler yaptı. Son yıllarda UI/UX alanında işler üretiyor. Kendisi amatör bir tasarımcı ve profesyonel bir kurabiye canavarı.
Dilan Ceylan Emektar
Proje Yöneticisi
Kariyerine metin yazarlığı ve topluluk yönetimi ile başlayarak, 9 yılı aşkın süredir farklı endüstrilerde yaratıcı süreçlere odaklanan projelerde yer aldı. Şimdi ise aktif olarak İçerik Pazarlama ve Strateji alanlarında lokal ve global markalar ile çalışmaya devam diyor. Sanata olan tutkusundan markaların hikayelerini inşa etme süreçlerinde faydalanırken, iş yaşamında yaratıcılığın ve disiplinlerarası çalışmaların ön planda olduğu işlere odaklanmayı seviyor.
Utku Subakan
Proje Yapımcısı
Kod yazarı, gitarist ve hayalperest. Bionluk ortak kurucu ve yönetici ortağı.
Eyüp Can Akman
Veri Sağlayıcı, Yazılım Geliştirici
Yazılımcı, skeptik ve popüler bilim takipçisidir. 2017'den beri Evrim Ağacı'nın teknik sorumlusu olarak görev almaktadır. Evrim Ağacı'nın altyapısından, geliştirilmesinden ve teknik projelerinden sorumludur.
Çağrı Mert Bakırcı
Bilim Danışmanı
Evrim Ağacı’nın kurucusu ve idari sorumlusu. Lisansını 2013 yılında ODTÜ’de, doktorasını 2018 yılında Texas Tech Üniversitesi’nde tamamladı. Ayrıca çok sayıda popüler bilim kitabının yazarı ve/veya editörü. Bilim iletişimi alanındaki çalışmalarına devam ediyor.
Tüm hakları saklıdır. Ticari amaç gütmeksizin, eğitim amaçlı olarak özgürce kullanılabilir.